Сельский Говновоз
Album

Очень сраные дела

Сельский Говновоз

7 TITRES • 10 MINUTES • APR 15 2020

1
Skotolo Metal
E
01:00
2
Мистер Позитифчик
E
02:06
3
Ass King
E
01:14
4
Master of Toilets
E
01:34
5
Doomsgay
E
01:20
6
Heavy Basss
E
01:36
7
Shittrucks Was No!
E
01:26
℗© 2020 Сельский Говновоз