Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Produksioni Pro Media

VARIOUS ARTISTS

22 SONGS • 1 HOUR AND 33 MINUTES • JUL 03 2021

1
Valle popullore
01:51
2
O çna u çun rosat
02:45
3
Synçebegu
02:58
4
Këngë darsmash nusja e jon
03:38
5
Burre te martuar
03:18
6
Jasha Jasha Mashallah
03:46
7
Mehmet Gradices
03:57
8
Mori lahuta e malsis
03:55
9
Pom Pëlqen
03:29
10
Kuq e zi
03:51
11
Ska shyret
03:35
12
Moj lulije gajtanlije
03:53
13
Qao qao tung e ki
03:52
14
Se kam leht
03:54
15
Bashkimi kombëtar
04:11
16
Sille sille
04:12
17
Kavalerat
05:13
18
Pa behane
05:01
19
Spaske pas ni pik meshir dhe Më shikjon me buz ne gaz
06:35
20
Dervish shaqes
04:38
21
Sikur sot
07:27
22
Mori dynja e shkret
07:57
℗© Baresha